Remix.run Logo
orphea 10 hours ago

This is not expensive. In my part of the world I'm paying $15-20 for 250 g (9 oz).

xethos 5 hours ago | parent [-]

Arguably one of you just has better taste in coffee, especially at ~$10/lb